maart, 2025
26mar19:3022:00Boekenweek Filmavond @ De Bieb
Event informatie
Filmavond in de Boekenweek Zin in een filmavondje? In onze Verhalenzaal kun je op woensdag 26 maart genieten van een humoristische en hartverwarmende film over de onhandige
Event informatie
Anne is misschien wat onhandig, maar haar scherpe oog voor de wonderlijke wereld van taal maakt haar uniek. Ze geniet van de kleinste taalkronkels: stopwoorden die overal opduiken, hilarische verbasteringen, of de meest bizarre babynamen. Toch voelt haar leven oppervlakkig. Bij het glossy tijdschrift waarvoor ze werkt, draait alles om zomermode en quinoasalades. Haar passie voor woorden? Die blijft ongebruikt.
Wanneer haar leven een onverwachte wending neemt en ze naast haar werk ook nog de zorg voor haar oude vader op zich moet nemen, beseft Anne dat het roer om moet. Ze besluit te kiezen voor wat echt telt: een carrière waarin haar liefde voor taal centraal staat én de zoektocht naar die ene bijzondere liefde.
Deze film is een hartverwarmende, humoristische en inspirerende reis vol herkenbare situaties en verrassende inzichten. Laat je meevoeren door Anne’s wereld, waar de kracht van taal en de moed om te veranderen centraal staan.
Tijd
(Woensdag) 19:30 - 22:00
Locatie
Hoofdbieb
Schelpendam 1
Geen reacties